Paulmann solárne LED písmeno a

Paulmann solárne LED písmeno. Vonkajší solárny list v čiernej farbe s teplým bielym osvetlením Tento solárny list je vybavený neviditeľným... viac informácií »
Paulmann solárne LED písmeno
Značka: Paulmann
69,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Paulmann solárne LED písmeno. Vonkajší solárny list v čiernej farbe s teplým bielym osvetlením Tento solárny list je vybavený neviditeľným...

Paulmann solárne LED písmeno. Vonkajší solárny list v čiernej farbe s teplým bielym osvetlením Tento solárny list je vybavený neviditeľným solárnym panelom. Integrovaná nabíjateľná batéria sa tak nabíja solárnou energiou, takže po zotmení sa písmeno rozsvieti úplne samostatne. Svetlo presvitá bočne cez satinovaný okraj listu. – Maximálny čas svietenia s plnou batériou cca 8 hodín – Čas nabíjania batérie 6 – 8 hodín – Batéria 1 x AAA 1,2 V (mikro), súčasťou balenia
Najpredávanejší produkt je k dispozícii aktuálne tu na webe v obľúbenej sekcii osvetlenie domového čísla. Vyhľadajte si úplne nové produkty z tejto rubriky za výhodnú cenu! Máme toho pre vás viac, u nás totiž nájdete ďalšie skvelé kúsky od výrobcu Paulmann. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento akčný a v zľave produkt Paulmann solárne LED písmeno od známej značky Paulmann možno získať u nás za rozumné peniaze! Výhodne za 69,90 EUR.