Tom Dixon Melt Trio Round závesné 3-pl. dymová

Tom Dixon Melt Trio. Trojlampa LED závesná lampa Melt Trio Round s tienidlami z tavnej optiky Už názov závesnej lampy LED Melt Trio Round naznacuje jej... viac informácií »
Tom Dixon Melt Trio
Značka: Tom Dixon
2 999,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Tom Dixon Melt Trio. Trojlampa LED závesná lampa Melt Trio Round s tienidlami z tavnej optiky Už názov závesnej lampy LED Melt Trio Round naznacuje jej...

Tom Dixon Melt Trio. Trojlampa LED závesná lampa Melt Trio Round s tienidlami z tavnej optiky Už názov závesnej lampy LED Melt Trio Round naznacuje jej výnimocnost: Melt znamená v nemcine „roztavit“ a dva menšie odtiene, ako aj väcší odtien tiež vyzerajú ako roztavené sklo. Tienidlá sú však vyrobené z plastu (polykarbonátu). Efekt topenia sa vytvára vdaka vysoko technickému výrobnému procesu. Vizuálny efekt je úplne odlišný v závislosti od toho, ci je osvetlenie zapnuté alebo vypnuté. Ked sú svetlá zapnuté, vyzerajú ako roztavené sklo; ked sú zhasnuté, vyzerajú ako zrkadlové sklo. Melt Trio Round tak pôsobí nielen ako zdroj svetla, ale aj ako dekoratívny predmet, ktorý možno integrovat do mnohých obytných priestorov.
Lacný produkt Tom Dixon Melt Trio Round závesné 3-pl. dymová máte možnosť zohnať priamo tu a teraz na našom webe umiestnený v sekcii závesné svietidlá! Nájdite si kvalitné kúsky z tejto obľúbenej kategórie vo výhodnej akcii! Nebojte, v ponuke toho máme viac, u nás nájdete viac kúskov od výrobcu Tom Dixon. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

V zľave produkt Tom Dixon Melt Trio od známeho dodávateľa Tom Dixon možno zohnať na našich stránkach teraz v bezva akcii! V akcii od 2 999,90 EUR.