Tom Dixon Melt Trio Round závesné 3-pl. medená

Tom Dixon Melt Trio Round závesné 3-pl.. Trojlampa LED závesná lampa Melt Trio Round s tienidlami v smaltovanom vzhľade Už názov závesného svietidla... viac informácií »
Tom Dixon Melt Trio
Značka: Tom Dixon
2 999,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Tom Dixon Melt Trio Round závesné 3-pl.. Trojlampa LED závesná lampa Melt Trio Round s tienidlami v smaltovanom vzhľade Už názov závesného svietidla...

Tom Dixon Melt Trio Round závesné 3-pl.. Trojlampa LED závesná lampa Melt Trio Round s tienidlami v smaltovanom vzhľade Už názov závesného svietidla LED Melt Trio Round naznačuje jeho osobitý charakter: Melt znamená v nemčine „roztaviť“ a dva menšie odtiene, ako aj väčší odtieň tiež vyzerajú ako roztavené sklo. Tienidlá sú však vyrobené z plastu (polykarbonátu). Efekt topenia sa vytvára vďaka vysoko technickému výrobnému procesu. Vizuálny efekt je úplne odlišný v závislosti od toho, či je osvetlenie zapnuté alebo vypnuté. Keď sú svetlá zapnuté, vyzerajú ako roztavené sklo; keď sú zhasnuté, vyzerajú ako zrkadlové sklo. Melt Trio Round tak pôsobí nielen ako zdroj svetla, ale aj ako dekoratívny predmet, ktorý možno integrovať do mnohých obytných priestorov.
Tento veľmi obľúbený produkt Tom Dixon Melt Trio Round závesné 3-pl. medená dostanete teraz tu u nás umiestnený v sekcii závesné svietidlá! Máme pre vás ďalšie produkty z našej sekcie za skvelú cenu! Významný výrobca Tom Dixon pre svojich zákazníkov dodáva skvelý tovar za skutočne nízke ceny! Urobte si radosť.

Exkluzívny produkt Tom Dixon Melt Trio od značky s dlhou históriou Tom Dixon ľahko získate u nás za skvelú cenu! V súčasnosti za cenu 2 999,90 EUR.