LEDS-C4 Modis chodníkové LED CCT antracit 50 cm

LEDS-C4 Modis chodníkové LED CCT. Obdĺžnikovo navrhnuté LED svietidlo na chodník Modis s nastaviteľnou hlavou Vďaka svojmu hranatému dizajnu a... viac informácií »
LEDS-C4 Modis chodníkové LED CCT antracit
Značka: LEDS-C4
389,90 EUR
Overiť dostupnosť »
LEDS-C4 Modis chodníkové LED CCT. Obdĺžnikovo navrhnuté LED svietidlo na chodník Modis s nastaviteľnou hlavou Vďaka svojmu hranatému dizajnu a...

LEDS-C4 Modis chodníkové LED CCT. Obdĺžnikovo navrhnuté LED svietidlo na chodník Modis s nastaviteľnou hlavou Vďaka svojmu hranatému dizajnu a striedmej antracitovej povrchovej úprave je stĺpikové svietidlo Modis správnou voľbou pre takmer každé moderné prostredie. Okrem toho Modis presviedča prispôsobivosťou smeru svetla, ktorá je možná vďaka otočnej a výkyvnej hlave. Okrem toho je možné nastaviť farbu svetla v troch stupňoch. LED diódy sú chránené za krytom z opálového skla. Svietidlo Modis LED na chodníky je dobre vybavené na odolávanie mechanickým vplyvom, poveternostným vplyvom a slanému vzduchu v blízkosti mora. – Dizajn: Luca Turrini – Trieda ochrany: IP66 – Odolnosť voči nárazom: IK10 – Hlavu možno vertikálne nakloniť o 90°, otočiť o 350 – Široké rozloženie lúča (107°) – Farba svetla nastaviteľná pomocou posuvníka v hlave (za krytom): 2 700 K / 3 200 K / 4 000 K – vrátane ovládacieho zariadenia (zapnuté / vypnuté)

Často vyhľadávaný kus LEDS-C4 Modis chodníkové LED od tejto skvelej značky LEDS-C4 môžete získať práve teraz v našej ponuke za skvelú cenu. Teraz nakúpite za 389,90 EUR.